Naše filozofie Stačí chtít vidět, my zařídíme ostatní

Pro zamyšlení

Málo kdo z nás, co nosíme brýle celý den, si uvědomuje, že ty brýle co máme na obličeji jsou naší součástí. Tvoří s námi celek. Jsou naše vizitka.

Často slýchávám větu: JÁ DO TĚCH BRÝLÍ NECHCI TOLIK INVESTOVAT!

Proto bych chtěla poukázat na fakt, který spousta majitelů brýli opomíjí a to je, že většina z nás se bez svých brýlí neobejde. Proto peníze investované do brýlí nejsou vyhozenými penězi. Já své brýle považuji za maximálně využitou věc. Ráno si je nasadím a večer sundám. Den co den.

A to souvisí s častou situací, se kterou se potýkám a to, že o své brýle nějakým způsobem příjdete. Ať už se Vám je podaří rozbít, stratit či rozsednout a najednou je tady velký problém, protože Vaše brýle jsou Vaše oči a nevidíte. Proto bych opravdu doporučila všem uživatelům brýlí, kteří se do této situace nechtějí dostat: Mějte vždy druhé brýle. Starejte se pečlivě o své brýle, prodlužujete tím jejich životnost. Upravu brýlí nechejte vždy radši na očním optikovi. Neexistují špatné brýle pouze špatný výběr.

Přijďte si k nám vybrat. Přesvědčím Vás o tom, že brýle nejsou hendikep a nemusíte je schovávat v šuplíku. Chci abyste nosili brýle, které budete mít rádi, a které Vám budou druzí závidět. Brýle, které Vám budou maximálně pohodlné a budou splňovat veškeré Vaše potřeby.

Těším se na Vaší návštěvu.

Markéta Dobrovodská